Купити дрова

+380978836748

Купити дрова

Готівкова та безготівкова форми оплати. Швидка доставка. Доставляємо будь-які обсяги. Сухі дрова. Колоті та не колоті дрова. Дубові дрова. Дрова з берези, дрова з сосни, дрова з вільхи.

1 куб дрова ціна

1 куб дрова ціна

Колотий дуб, щільно укладений — 1220 грн/м³

Дуб у чурках, щільно укладений — 1120 грн/м³

Дуб — метрівка, щільно укладена — 1020 грн/м³


Колота вільха, щільно укладена — 1100 грн/м³

Вільха в чурках, щільно укладена — 1000 грн/м³

Вільха — метрівка, щільно укладена — 900 грн/м³


Колота береза, щільно укладена — 1100 грн/м³

Береза в чурках, щільно укладена — 1000 грн/м³

Береза — метрівка, щільно укладена — 900 грн/м³


Сосна колота, щільно укладена — 1020 грн/м³

Сосна в чурках, щільно укладена — 920 грн\м³

Сосна — метрівка, щільно укладена — 820 грн/м³

Купити дрова Київська область

+380978836748

Купити дрова Київська область

Доставляємо в усі міста і села Київської області: Боярка, Бровари, Бузова, Буча, Бориспіль, Димерка, Тарасівка, Вишгород, Бориспіль, Бортничі, Васильків, Княжечі, Требухів, Вишеньки, Осокорки, Білогородка, Козин, Вишневе, Ірпінь, Віта-Поштова, Безрадичі, Жуляни, Конча-Заспа, Глеваха, Іванковичі, Новосілки, Нещерів, Троєщина, Круглик, Оболонь, Петрівці, Гора, Буча, Білогородка, Петрівське, Чабани, Круглик, Підгірці, Таценки, Обухів, Васильків, Данилівка, Калинівка, Бобриця, Музичі, Гореничі, Мила, Мала Солтанівка, Чайки, Стоянка, Ірпінь, Погреби, Гора, Горенка, Коцюбинське (Коцюбинське), Погреби, Зазим’я, Пухівка, Яготин, Українка, Копилів, Личанка, Макарів, Узин, Рокитне, Ржищів, Миронівка.

Під час продажу колоті дрова вимірюються згідно з об’ємом. Це, як правило, в м3. Як же поміряти обсяг, який ви купили? Спробуйте поміряти купу ще на машині. Під час продажу як колотих, так і не колотих дров ми використовуємо доставку дров уже в складеному вигляді.

Це допоможе більш точно сказати про обсяг. Під час прорахунку використовують також коефіцієнт, який становить 0,8. Це виходить, що при насипаних дровах, припустимо, в 5 м3, виходить 4 м3 в складеному вигляді. При замовленні дров, подивіться, які різновиди деревини вам були б цікаві, і замовляйте доставку.

Існує три різновиди деревини:

  • м’яка порода деревини
  • середня порода деревини
  • тверда порода деревини.

М’які породи — це, як правило, хвойні породи деревини з нещільною структурою і невисокою тепловіддачею. Вони добре колються, але в недоліках можна відзначити наявність кіптяви. Середні породи — деревини це переважно фруктові дерева і деякі хвойні. Через середню щільність вони мають і середню тепловіддачу.

Тверді породи — важко колоти, але вони дають найбільшу кількість тепла, і забезпечує загоряння повільніше, ніж м’які та середні породи. Так само наскільки фруктових дерев мають тверду породу. Під час горіння вони виділяють приємний аромат.

+380978836748

Купить дрова Киев

Поделиться с друзьями